1. Anasayfa
 2. Diğer

Kargo Fiyatları Ne Kadar 2022?

Kargo fiyatları neye göre belirlenir, PTT kargo fiyatları, Aras kargo fiyatları, Sürat kargo fiyatları, Yurtiçi kargo fiyatları tüm detayları ile yazımızda.


0
Whatsapp Kanalı - Masaüstü

Kargo firmaları tarafından sunulan ücret hesaplama uygulamaları ve fiyat listeleri ile birlikte kargo gönderilerinin gönderim öncesinden maliyetinin ne kadar olacağı oldukça araştırılmaktadır. Kargo fiyatları neye göre belirlenir, PTT kargo fiyatları, Aras kargo fiyatları, Sürat kargo fiyatları, Yurtiçi kargo fiyatları, Kargo gönderi takibi nasıl yapılır tüm detaylarını sizler için araştırdık.

Kargo fiyatları neye göre belirlenir?

Kargo ile Türkiye geneline yapılacak kargo gönderilerinin ne kadar maliyet ile gerçekleştirilebileceğinin hesaplaması alt kısımda yer alan kriterlere göre belirlenir.

 • Çıkış ili
 • Varış ili
 • Ana hizmet tipi
 • Ek ve özel hizmet tipi (SMS göndericiye, Taşıma güvencesi, SMS alıcıya, Sevk SMS, Aras Randevulu, Telefon ihbarlı, Adrese teslim, Hammaliye, Adresten Alım)
 • Desi/kg (Desi/kg hesaplama)
 • Ambalaj ürün seçimi

bilgilerinin eksiksiz ve doğru girilmesi ile birlikte Aras Kargo gönderileri kapsamında kargo fiyatları ne kadar olacağı hesaplanabiliyor.

PTT kargo fiyatları 2022

Kargoculuk sektöründe standart hizmet kalitesinin üzerinde bir hizmet verilmesi için Ptt iç yapısında gerekli düzenlemeler yapılarak 02.06.2008 tarihinde Ptt Kargo hizmetine başlanmıştır. Kargo siparişleri “Ptt kargo 169″ servis numarası arayarak, gelen görevliye teslim edilebilir.Bilgi : Fiyatlar içerisinde kargonun boyu, eni, yüksekliği ve desi değeri dikkate alınmamıştır.

PTT KargoLimitTutar
1 kg Kargo1 kg dahil olmak üzere26,00 TL
2 kg Kargo2 kg dahil olmak üzere30,00 TL
3 kg Kargo3 kg dahil olmak üzere32,00 TL
4 kg Kargo4 kg dahil olmak üzere35,00 TL
5 kg Kargo5 kg dahil olmak üzere38,00 TL
6 kg Kargo6 kg dahil olmak üzere41,00 TL

PTT Kargo Ücreti Hesaplama

Aras kargo fiyatları 2022

Aras Kargo teknolojik altyapıya odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde tüm kargo gönderilerinin hızlı ve güvenli bir şekilde alıcı adresine ulaştırılmasını sağlayacak hizmetler hakkında müşterilerine daha fonksiyonel çözümler sunuyor. Özellikle de müşterilerinin yapacağı kargo gönderimleri ile ilgili olarak her türlü konu hakkında bilgi alabilmesini sağlayan Aras Kargo dijital hizmetleri ile birlikte vatandaşlar kargo gönderileri öncesi de kargosunun ne kadar süre içerisinde teslim edileceğinden, maliyetinin ne kadar olacağına kadar her türlü hesaplamayı önceden yaparak, kargo gönderilerini gerçekleştirebiliyor.

Aras Kargo Hizmetler Fiyat Listesi

Sürat kargo fiyatları 2022

Sürat kargo uzun yıllardır müşterilerine hizmet veren, tecrübesi ve hizmet kalitesi ile alıcıların kargolarını sorunsuz ulaşmasını sağlayan sürat kargo en çok tercih edilen firmalarıdan bir tanesidir.

Sürat Kargo Hizmetler Fiyat Listesi

Yurtiçi kargo fiyatları 2022

Yurtiçi kargo geniş dağıtım ağı ile birlikte hizmet kalitesi tartışmasız en iyi kargo dağıtım firmaların başında yer alır. Kargo gönderilerini hızlı, zamanında ve kolay bir şekilde ulaşmasını sağlar.

Yurtiçi Kargo Fiyat Hesaplama

Kargo gönderi takibi nasıl yapılır?

Teknolojinin hızlı gelişimi sayesinde internet üzerinden kargo gönderi takibi uygulamaları ile de adrese teslim kargo gönderilerini takip edebilme şansına sahip olunabiliyor. Kargo takip numarası üzerinden kargo gönderi takibi uygulaması sayesinde kargo gönderisinin adrese teslim edilene kadar geçirdiği tüm yolculuğu kolay bir şekilde izleyebilme ve güncel bilgiler alabilme şansına sahip olunabiliyor.

Kargo Müşteri Hizmetleri Iletişim Numaraları

Kargo firmaları, özellikle müşterilerinin her zaman yanında olabilmek için kargo çağrı merkezi hizmetleri ile müşterilerine yardımcı olmaktadır. Müşteri hizmetleri servisi merkezleri sayesinde kolaylıkla 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. gerçekleştirilebiliyor. Kargo çağrı merkezleri üzerinden; kargonuzun durumunu, kargonuzun gönderi takip numarasını ve diğer işlemlerinizi kolaylık ile yapabilirsiniz.

Kargo Firmalarıİletişim
Aras Kargo444 25 52
Yurtiçi Kargo444 99 99
Sürat Kargo0850 202 02 02
PTT Kargo444 1 788

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  g_zel
  Güzel
 • 0
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 0
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 0
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 1
  _zg_n
  Üzgün

Engellilik alanında araştırmalar yapan, araştırmacı kimliği ile kişi ve kuruluşlara örnek olmaya çalışan, engelli hedef kitlesine engelliler ile ilgili yapılan çalışmaları ve gelişmeleri doğrudan en hızlı şekilde aktarmaya çalışan blog yazarı ve engelli bir kişidir. Engelli hakları, erişilebilirlik, SGK ve ilgili mevzuatlar konularında bağımsız danışmanım.

Yazarın Profili