1. Anasayfa
 2. Engelli

Galatasaray Engelli Bileti Nasıl Alınır?

Galatasaray engelli bileti nasıl alınır, galatasaray engelli bilet şartları nelerdir, galatasaray engelli bilet formu, galatasaray engelli bilet listesi ne zaman açıklanır tüm detayları ile yazımızda.


0
Whatsapp Kanalı - Masaüstü

Galatasaray engelli bilet başvurusu yapmak isteyen engelli kişilerin, maç biletlerini almak için izlemesi gereken adımlar nasıl olmalı sorusu internet ortamında oldukça araştırılmaktadır.

Galatasaray’ın şampiyonluk mücadelesine yerinde şahit olmak istiyorsan engelli taraftar maç bileti formunu doldurarak takımınıza yerinde destek olabilirsiniz.

Galatasaray engelli bilet şartları nelerdir?

Galatasaray maçlarını yerinde izlemek, engelli maç bileti almak ve başvurmak için;

 • %40 ve üzeri engelli olmak,
 • Engelli kimlik kartına sahip olmak,
 • Taraftar passolig kartına sahip olmak,
 • Refakatçiler için (Refakatçi kartına sahip olmak)

gerekli şartları sağlamanız halinde, online ortamda yer alan engelli bilet formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzun olumlu olması durumunda maç biletiniz passolig kartınıza yüklenir.

thumbnail
Önerilen Yazı
Erzak Yardımı Başvurusu ve Şartları 2024

GS engelli bileti nasıl alınır?

Galatasaray maçlarını tribünden izlemek için, öncelikle engelli taraftar formunu eksiksiz doldurmalısınız. Engelli taraftar formu, maç öncesi kulüp tarafından duyurulacak tarihe kadar doldurmanız gereklidir.. 

Maç öncesi, engelli taraftar kontenjanı hakkında bilgi almak için galatarasaray kulüp iletişim yer alan ilgili telefon numaralarından iletişim kurabilirsiniz.

Galatasaray Engelli Maç Bileti Başvuru Formu

Galatasaray engelli bilet formu

GS engelli maç bileti almaya uygun olduğunuzu düşünüyorsanız Gazi ve Engelli bilet formunu doldurmanız istenecektir. Formu eksiksiz dolduran engelli kişiler, maç bileti almaya hak kazanırsa; maç öncesi kulüp web sayfasında yer alan “galatasaray engelli bilet listesi” duyurusundan takip edebilir.

Galatasaray engelli bilet
Galatasaray engelli bilet

Galatasaray engelli bilet listesi ne zaman açıklanır?

Galatasaray engelli taraftar bilet listesi, maç tarihi öncesinde kulüp resmi web sayfası üzerinden haber olarak duyurulur. Engelli maç bileti almaya hak kazanan engelli kişiler ve refakatçı listesi bu duyuruda yer alır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 10
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  g_zel
  Güzel
 • 2
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 0
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 2
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 1
  _zg_n
  Üzgün

Üniversite mezunu, evli ve bir çocuk babasıyım. Engellilik gündemi, engelli haberleri, engelli teknolojileri konularında araştırmalar yapmaktayım. Boş vakitlerimde engelli kişileri bilgilendirmek için yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili