1. Anasayfa
 2. Engelli

Turkcell Engelli Tarifesi 2023

Turkcell engelli tarifesi nedir, Turkcell sosyal destek kampanya şartları, Turkcell engelli tarifesinden kimler yararlanır? Tüm detayları ile yazımızın devamında.


1
Whatsapp Kanalı - Masaüstü

Turkcell engelli tarifesi kapsamında engelli kişilere yönelik, iletişim alanında destek olmaktadır. Turkcell’in yapmış olduğu ‘’Sosyal Destek Kampanyası’’ ile engelli kişilerin hayatına dokunmak, engellilere destek olmaya çalışmaktadır. Tüm engelli kişiler Turkcell’in yapmış olduğu bu kampanyadan faydalanmaya başlayabilir.

Turkcell engelli tarifesi nedir?

Turkcell engelli tarifesi sosyal destek kampanyasında engelli, gazi, şehit ve eş çocukları faturasız tekliflerde %25 oranında (sms, dakika, internet), faturalı tekliflerde %25 indirim sunulur. Turkcell engelli iletişim avantajlarını incelemek gerekirsek;

 • Hizmet Paketlerinden Yararlanma (Sınırsız)
 • Paket aşım ücretlerin %25 ek indirim
 • %25 indirim yurtiçi ve yurtdışında geçerli olması

Turkcell sosyal destek kampanya şartları

Sosyal Destek Kampanyasına katılmak için kimlik kartı, engelli kimlik kartı ya da yüzde 40 iş gücü kaybını gösteren engelli raporu belgesi ile beraber en yakın Turkcell mağazasına giderek, belgenizin fotokopisinin alınması gereklidir.

Turkcell Engelli Tarifesi
Turkcell Engelli Tarifesi

Türkcell sosyal destek kampanya detaylarını incelemek için “Sosyal Destek Kampanyası” adresini ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell engelli tarifesinden kimler yararlanır?

Sosyal destek kampanyasından, yüzde 40 ve üstü iş gücü kaybı olan tüm engelli müşteriler, vazife malulleri, gaziler ve de vefat eden gazilerin gazilik ünvanı taşıyan eşleri yararlanabilir.

Sosyal destek kampanyasına nasıl katılabilirim?

Gerekli belge ve engelli sağlık kurulu raporunu Turkcell İletişim merkezlerine teslim etmeniz ya da Turkcell Evde Hizmet kapsamında ilgililere teslim ederek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Engelli İletişim Tarifeleri Nelerdir?

Turkcell sosyal destek kampanya iptali nasıl olur?

Turkcell Engelli iletişim kampanyasından yararlanmaya başladıktan 30 gün sonrası, Turkcell Müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak ya da Turkcell iletişim merkezlerini ziyaret ederek talebinizi iptal edebilirsiniz.

Turkcell engelli cihaz kampanyası var mı?

Engelliler için sunulan iletişim indirimi dışında ne yazık ki Turkcell engelli cihaz kampanyası bulunmamaktadır. Engelli kişilerin sahip olduğu %25 ek indirim maalesef cihaz alımlarında geçerli değildir.

Turkcell engelli tarifesine nasıl geçilir?

%40 ve üzeri engelli oranı bulunan kişilerin yararlandığı, Turkcell Sosyal Destek Kampanyası kapsamına geçiş işlemi için iki yöntem yer alır.

 • Turkcell Magazalarını ziyaret etmek
 • “0532 532 00 00” ya da “532” hatlarını arayarak Müşteri Temsilci ile iletişime geçmek

İki yöntemden birini kullanarak Turkcell Engelli Tarifeleri‘ne geçiş yapabilir ancak engelli olduğunuz gösteren belge ve diğer istenilen evrakları başvuru işlemi öncesi hazır etmeniz gereklidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 27
  be_endim
  Beğendim
 • 10
  g_zel
  Güzel
 • 12
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 5
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 17
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 6
  _zg_n
  Üzgün

Tekerlekli sandalye kullanıcısı olmam hayatı ilginç kılıyor ama geri alınamaz değil. Engelimi aşmaya çalışmıyorum, onunla çalışmayı tercih ediyorum. Erhan Pamuk, Engellilikle mücadele, erişilebilirliği teşvik etme gibi alanlar da mücadele veren bir kişidir ve birçok etkinlik panelde yer almıştır.

Yazarın Profili

Yorumlar (1)

 1. 17 Ocak 2023

  Bu makale bana çok yardımcı oldu teşekkürler ederim.

Bir yanıt yazın