Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

Şırnak Cizre SGK SGM İlçe Müdürlüğü İletişim

Sosyal Güvenlik Kurumu, Şırnak / Cizre ilçe müdürlüğü ile hizmet vermektedir. Şırnak iline bağlı,  Cizre ilçe müdürlüğüne ulaşım sağlayabilmek için, açık adres, telefon ya da faks numaraları kullanılabilir. SGK Şırnak Cizre iletişim bilgileri şunlardır:
Şırnak Cizre SGK Nerede

SGK Şırnak Cizre ilçe Müdürlüğü, Şırnak şehri Cizre ilçesinde bulunan Şah mahallesi üzerinde yer almaktadır. Şırnak Cizre SGK ilçe Müdürlüğüne, şehir içinden pek çok ulaşım hattı kullanarak gitmek mümkündür. Şırnak Cizre SGK müdürlüğüne nasıl gidilir?

Şırnak Cizre SGK Adresi Nedir

SGK Şırnak Cizre İlçe Müdürlüğü; Şırnak ili Cizre ilçesi Şah mahallesi üzerinde bulunmaktadır. SGK’nın Şırnak Cizre ilçesinde yer alan açık adresi şu şekildedir.

Şırnak Cizre SGK adresi alt kısımda yer almaktadır;

Adres : ŞAH MAH. ORHAN DOĞAN CAD. KAYMAKAMLIK BİNASI, KAT:3 No: 33-34-35 Cizre/ŞIRNAK

Şırnak Cizre SGK E-Posta Adresi Nedir

SGK Şırnak Cizre İlçe Müdürlüğü, birçok SGK İlçe Müdürlüğünde olduğu gibi iletişim kurmak için mail adresi üzerinden hizmet vermektedir.
SGK Şırnak Cizre SGM ilçe müdürlüğü e-posta adresi şu şekildedir;

Mail : [email protected]

Şırnak Cizre SGK Telefon Numarası

SGK Cizre ilçe Müdürlüğü Şırnak şehri, Şah mahallesi üzerinde yer alır. Şırnak Cizre İlçe Müdürlüğü telefon numarası ve faks şu şekildedir;

Cizre SGK SGM Telefon Numarası : 0(486) 6166800
Cizre  SGK SGM Faks Numarası : 0(486) 6166816

Şırnak Cizre SGK Çalışma Saatleri

Ziyaretçiler tarafından, SGK Şırnak Cizre ilçe müdürlüklerinin açılış ve kapanış saatleri araştırılıyor. Şırnak Cizre İlçe Müdürlüğü mesai saatleri şu şekildedir;

SGK Şırnak Cizre ilçe müdürlüğü  çalışma saatleri : 08:00-12:00 / 13:00-17:00 
SGK Şırnak Cizre ilçe müdürlüğü  mola saatleri : 12:00-13:00

Şırnak Cizre SGK Hafta Sonu Çalışıyor mu

SGK Şırnak Cizre ilçe müdürlüğü  devlet dairesi olması nedeniyle Şırnak ilinde vatandaşlarına hafta sonu “Cumartesi/Pazar” günleri hizmet vermemektedir.

Yorum Yapın

Puan Verin :